İYİDEREBELEDİYESİ
Sosyal Tesis Projesi

Sosyal Tesis Projesi

Sosyal Tesis Projesi

Belediyemizin bünyesinde  Şubat Ayı İtibariyle İYİDERE BELEDİYESİ SPOR İŞLERİ MÜDÜRÜLÜĞÜ’ müz birim olarak kurularak hizmet vermeye başlamıştır.

   Spor İşleri Müdürlüğümüz idari Binası Hazar mahallemizde olup, Bu Binanın Belediyemize tahsisinde emeği geçen Rize Milletvekilimiz Eski Spor Bakanımız Sayın Dr. Osman Aşkın BAK ’a, Eski Gençlik ve Spor il Müdürümüz Şu An Ankara Gençlik ve. Spor il Müdürü Sayın Mustafa ÇELİK ’e, Rize Gençlik Spor il Müdürümüz Sayın Gürhan YILDIZ’A çok teşekkür ederiz.

   Spor Müdürlüğümüzün faaliyet amacı spor okulları kurarak ilk etapta ( Futbol ,Basketbol, Voleybol ve Yelken) bütün çocuklarımızın spor yapmasını sağlamak ve yetenek vaat eden çocuklarımızı ÇAYKUR RİZESPOR’ umuza kazandırmak.

Özellikle yaz aylarında yaz spor şenlikleri adında Futbol, Basketbol ve Voleybol turnuvaları düzenleyip ilçemizin sosyal ve spor aktivitelerini geliştirmek..

Ayrıca Spor Müdürlüğümüz Alt katında bulunan soyunma odası adı altında yapılan alanı çamaşırhaneye çevirip ilçemizde AMATÖR olarak faaliyet gösteren takımlarımıza destek olma amacı ile malzemelerini yıkamaları içinde destek sağlamış olacağız.